kool meedias 2012/13

Valga Põhikooli õpilased varjutasid töövarjupäeval erinevaid ameteid.

16:02 13. detsember 2012

23. novembril toimus Valga Põhikooli üheksanda klassi õpilastele töövarjupäev. Õpilased käisid töövarjudeks ligi kolmekümnes Valga ettevõttes/asutuses, üks õpilane käis ka töövarjuks  toitlustusettevõttes Tartus.

Töövarjupäeva eesmärgiks on tekitada noortes huvi majanduse ja ettevõtluse vastu ning siduda akadeemilisi teadmisi töömaailmaga. Õpilaste tagasiside päevast oli üldjuhul väga positiivne. Mõni õpilane koges  aga just tänu töövarjupäevale, et valitud eriala või amet ei ole temale sobilik.

Valga Põhikool tänab kõiki ettevõtteid/asutusi, kes toetasid noorte karjäärikujundamist:

Ajaleht „Valgamaalane”, Lasteaed „Kaseke” Hotell „Metsis”, Swedbank AS, Arellos OÜ, Restoran „Lilli”, Showtech OÜ, Valga Haigla AS, Valga Autoülevaatus OÜ, Valga Politseijaoskond, Greaton OÜ, Valga LV, Raadio „Ruut”, Kesklinna salong,Valga Loomade Varjupaik, Valgamaa Noorte Nõustamiskeskus, Carstop Kummibox OÜ, Valga Keskraamatukogu, Valga Puu OÜ, Ülla Tamm, FIE Kuido Kõvask, Valga Loomakliinik, Päästeamet Valga Komando, Tsing Plekk Pang, Valga Maavalitsus, Ilusalong „Meliisa”, Aivar Junolainen

PS. Töövarjupäeva kajastati ka 01.12.2012 ajalehes „Valgamaalane” nr. 142