Stuudium ja E-postkast

Stuudium

Kooli Facebook

Uudised 2022/2023

KiVa tiim ja Liikuma Kutsuva Kooli mängujuhid osalesid Valga haigla korraldatud lastekaitsepäeval

22:29 07. juuni 2023

1. juunil osalesid kooli KiVa tiim ja Liikuma Kutsuva Kooli mängujuhid Valga haigla korraldatud lastekaitsepäeval. Kohapeal sai tutvuda Valga haigla kiirabi, vaimse tervise kabineti, Punase Risti, politsei ja tuletõrje tööga. KiVa töötoas tutvuti õpilaste joonistatud KiVa plakatite ja järjehoidjatega, korrati KiVa reegleid, kirjutati, mis teeb minu päeva heaks, läbiti takistusrada ja mängiti erinevaid meeskonnamänge. Täname kõiki osalejaid ja vahvaid 3.c ja 5.b abilisi ning tublisid mängujuhte: Kätriin Sõber, Anet Rebbas, Kertu Kikkatalo, Birgit Alliksaar, Laura Abolin, Karola Koemets. Soovime kõigile vahvat suve!