Valga Põhikooli uhkused 2023/2024 õ.a

09:56 14. märts 2024

Valga Põhikooli kooli uhkuse eesmärk on märgata ja tunnustada koolis heategijaid, edendada ning toetada hoolivust, märkamist ja aitamist koolipere seas.

Märgatakse õpilast, õpetajat või koolitöötajat, kes on suure südamega, kes panustab rohkem, kui oodatakse või on muul viisil positiivselt silma jäänud.

Õpiränne Hispaaniasse "Ennast ja teisi motiveerides".

08:43 03. märts 2024

Päris paljud Valga Põhikooli õpilased osalesid motivatsioonikirjade konkursil ja 10 neist said võimaluse veeta üks nädal õppides Hispaanias, Ubeda koolis.

Ohud sotsiaalmeedias - veebipolitseiniku koolitus

13:50 13. veebruar 2024

Ootame Valga Põhikoolis õppivate õpilaste lapsevanemaid veebipolitseiniku Janar Koemetsa koolitusele, kus räägime sotsiaalmeedia ohtudest.

Koolitus kestab tund aega ja osalejatel on võimalik liituda online teel või tulla kohapeale Kungla 16, aula.

Koolitus on tasuta.

Online teel saab koolitusega liituda siin

KiVa plakatikonkurss 2023 võitjad

18:22 30. november 2023

30.11.23 selgusid KiVa plakatikonkurss 2023 võitjad.

Kokku esitati konkursile 168 KiVa-teemalist plakatit. Joonistati üksi, koos sõbra, ema, õe või vennaga, kogunisti kogu klassiga. Raske oli välja valida need 14 plakatit, millest kokku panna uus KiVa kalender, sest vahvaid ja hea sõnumiga plakateid oli tõesti palju.

Täname südamest kõiki osalejaid ja juhendajaid ning soovime, et kõik teie head soovid neil plakatitel läheks täide. Suur aitäh ka meie sponsoritele: Riia kohvik, OÜ Valga Puu, Eesti sõjamuuseum, SA Valgamaa Arenguagentuur, SA Kiusamisvaba Kool.

Uudishimu päev

15:48 17. november 2023

President, Alar Karise mõte: Kui püsib uudishimu ja huvi õppimise vastu, siis kestab ka tark ja haritud Eesti. President kutsus üles tervet Eestit tähistama 17. novembril uudishimu päeva. Uudishimu päev väärtustab elukestvat õppimist, silmaringi avardamist, noorte inspireerimist, teaduspõhist mõtteviisi, ekspertide suhtlust ühiskonnaga ja paremat arusaamist õppimisprotsessist.

Sel päeval pööratakse oma teadmiste ja oskuste täiendamisele erilist tähelepanu, õpitakse midagi täiesti uut või tavapärasest teistsugust, tekitatakse uusi õppimist toetavaid olukordi, mõeldakse ja arutletakse selle üle, kuidas paremini õppida ja õpetada. #uudishimupäev

15.11.2023 16:50

Mälumäng Öökull