Valga Põhikooli uhkused 2023/2024 õ.a

09:56 14. märts 2024

Valga Põhikooli kooli uhkuse eesmärk on märgata ja tunnustada koolis heategijaid, edendada ning toetada hoolivust, märkamist ja aitamist koolipere seas.

Märgatakse õpilast, õpetajat või koolitöötajat, kes on suure südamega, kes panustab rohkem, kui oodatakse või on muul viisil positiivselt silma jäänud.

1. kooliastmes said kõige rohkem tunnustusi: Kadi Kuivits (3.d kl), Elise Marii Nõgel (2.a kl), Grete kobelinski (2.a kl), Mirelle Laks ( 1.b kl).

Õpetajatest Kairi Voode ja Urlika Koop.

2. kooliastmes said kõige rohkem tunnustusi:  Engel Viilup (6.d kl), Simo Saarmann (4.c kl), Kertu Kikkatalo (6.c kl).

Õpetajatest Maimu Vismann. Turvatöötaja Meinhard Karkus.

3. kooliastmes said kõige rohkem tunnustusi: Eliise Möldre (8.c kl), Markus Kroon (7.b kl), Ariete Saar (9.c kl), Annemai Männiste (7.c kl), Gert Podnieks (9.c kl) ja Kristjan Paidre (8.c kl).

Õpetajatest Pauliina Võõras ja Janne Raidve.

Õpetajate seast toodi välja kõige enam: Maarja Appo, Svetlana Kljava, Liina Taits ja Kristi Lee.

Aitäh Teile, et olete meie kooli väärtuste kandjad!