Joonistusvõistlus „Energia“

08. juuni 2024

Lasteekraan ja Energia avastuskeskus korraldasid joonistusvõistluse „Energia“.

Lapsed pidid joonistama: Mis on energia? Kuidas see töötab või kuidas sina energiat mõistad?

Meie kooli kolme õpilase tööd valiti 10-ne parima sekka.

Dominika Karpats (1.c klass) juhendaja Tiina Lillemets

Kärol Versis (2.a klass) juhendaja Kairi Voode

Sander Podens (2.a klass) juhendaja Kairi Voode.

Meie kollektiivid Valgamaa laulu- ja tantsupeol „Kandes pärandit“

03. juuni 2024

2. juunil toimus Tõrvas Valgamaa laulu- ja tantsupidu „Kandes pärandit“.  Meie koolist osalesid peol mudilaskoor Sära (juhendaja Siiri Põldsaar), lastekoor Kiired (juhendaja Reet Laanoja), 2.b klassi tantsurühm Pääsusilmad (juhendaja Inna Kallas) ja 6.-9. klassi tantsurühm Sikutajad (juhendaja Maria Sikk).

Projekt "Tere, Kevad 2024!"

30. mai 2024

Valga Põhikooli 2.a, 2.c ja 3.d klassid osalesid üleeestilisel loodushariduslikus ettevõtmises "Tere, Kevad 2024!"

Juba üle 20 aasta on koos kevadet otsitud, oma leidusid ja tegemisi teistega jagatud veebilehel  https://terekevad.ee/ . Lisaks loodusvaatlustele saavad lapsed osaleda luule-, foto- ja joonistusvõistlustel.

E-viktoriin „Olen rahatark!“ 4.-6. klassidele

30. mai 2024

Vabariiklikul e-viktoriinil „Olen rahatark!“ osales 2499 õpilast 89 koolist.  Meie kooli arvestuses saavutas 5.a klassi õpilane Mikk Järve 1. koha, vabariiklikus arvestuses 93. koha.

Kiitus meie kooli parimatele osalejatele, kes saavutasid vähemalt 20 punkti ja rohkem:

Vabariigi Presidendi koolinoorte kirja- ja mõttetalgud „Kas ma Eestit unes nägin?“

29. mai 2024

President Alar Karis kutsus jaanuaris-veebruaris kolmandat korda kooliõpilasi vanuses 7-19 aastat kirja- ja mõttetalgutele. Teema „Kas ma Eestit unes nägin?“ tõukus luuletaja Juhan Liivi luuletusest, kelle 160. sünniaastapäeva tänavu tähistasime.

„Lugemisisu programmi“ pidulik lõpetamine

29. mai 2024

Valga Põhikooli 1.-6.klasside õpilased osalesid juba kolmandat õppeaastat järjest Valga Keskraamatukogu ja Eesti Lastekirjanduse Keskuse poolt algatatud üle-eestilises lugemisprogrammis „Lugemisisu“.

Lugemisprogrammi eesmärgiks on innustada lapsi lugema. Lapsed saavad raamatukogust valida endale lugemiseks meelepäraseid raamatuid. Läbiloetud teosed pannakse lugemispassi kirja ja täidetakse nende kohta loomingulised ülesanded.

Tule tööle

Tööpakkumised