2. klassid
II koht Valga Põhikooli II BD
Grethel Armenson (2.b klass), Sandra Jänes (2.b klass), Kristella Tiri (2.b klass), Markus Kallas (2.b klass), Tristen Koop (2.b klass), Kert Metsar (2.b klass), Reimo Säinas (2.b klass), Marten Rampe (2.d klass), Christyna Helemets (2.d klass), Marlett-Mariin Liblik (2.d klass)
III koht Valga Põhikooli II A
Albert Dobravski (2.a klass), Aimar Veeroos (2.a klass), Karl Unt (2.a klass), Karl Martin Teder (2.a klass), Mark Peterson (2.a klass), Annabel Kaas (2.a klass), Helena Miia Härk (2.a klass), Lisandra Porr (2.a klass), Annabel Haak (2.c klass), Liis-Mirell Palmiste (2.a klass)
3. klassid
II koht Valga Põhikooli III AB
Gerda Afanasjeva (3.a klass), Paula Nääme (3.a klass), Kevin Koosa (3.a klass), Raigo Puustusmaa (3.a klass), Liina-Mai Põldsepp (3.b klass), Alina Tamp (3.b klass), Elisabeth Uibo (3.b klass), Eke Egor (3.b klass), Sivert Raide (3.b klass), Roman Tanin (3.b klass)
4.koht Valga Põhikooli III CD
Eliisabet Egel (3.c klass), Oliver Lehes (3.d klass), Jane Lill (3.d klass), Romet Nõgene (3.c klass), Sandra Pitka (3.c klass), Karl-Gregor Pruuli (3.c klass), II (3.d klass), Eimo Tambur (3.d klass), Liisa Tjatõh (3.d klass), Nikita Kovalenko (3.c klass)
4. klassid
II koht Valga Põhikooli IV klassid
Daria Frolov (4.b klass), Maksim Ivanov (4.b klass), Marten Kaur (4.b klass), Marilis Oja (4.b klass), Andero Pihlak (4.c klass), Kädi Rõõmus (4.c klass), Karl-Hendrik Pindma (4.c klass), Hanna Suur (4.c klass), Marcus Säinas (4.b klass), Eliina Tamm (4.b klass)
5. klassid
II koht Valga Põhikooli V klassid
Lilli Marie Adson (5.a klass), Markko Gerassimov (5.d klass), Ketlin Kopp (5.c klass), Helina Kruus (5.a klass), Rendon Ojaperv (5.a klass), Anastassia Loskutova (5.a klass), Kristo Põldsaar (5.d klass), Carmen Rääk (5.c klass), Ragnar Suvi (5.c klass), Dan Šemeljov (5.a klass), Daniel Tiivel (5.c klass)
II-III koht | Meribell Mõttus | 6.b klass | Anželika Šemeljova |
4. koht | Anna Liisa Kattai | 6.e klass | Leili Siilivask |
5. koht | Morris Tann | 6.d klass | Svetlana Kljava |
7. klassid B-Keel | |||
6. koht | Elyzabeth Püsijainen | 7.e klass | juhendaja Tiina Tiislär |
8. klass B-keel | |||
I-II koht | Jolanta Rudus | 8.a klass | juhendaja Lea Kõrbe |
I koht | Indrek Nõmm | 2.c klass | Terje Orula |
II koht | Anette Roop | 2.b klass | Inna Kallas |
III-4. koht | Lisandra Porr | 2.a klass | Ille Sõrmus |
3. klassid | |||
I koht | Erik Patlep | 3.b klass | Reet Hallaste |
II koht | Elvira Umanets | 3.c klass | Tiina Fedotova |
III koht | Klaudia Tamela | 3.a klass | Merike Kuld |
Uurimistöö "Herne- ja piprataime kasvatamine" saavutas I koha 2.klassi arvestuses. Töö koostasid: Heleriin Kuus, Hanna-Liisa Kronberg, Marlett-Mariin Liblik, Brigitta Medvedski, Brianna Paidra ja Laura-Ly Vaarend.
Uurimistöö "Tomatitaime kasvatamine" saavutas II koha 2.klassi arvestuses. Töö koostasid: Frenk Valov, Ines Kiktenko, Christyna Helemet, Sofina Gafurova, Meiro-Alex Seleznjov ja Lisandra Vaher.
Töid juhendas õp. Kairi Voode