Uudised 2020/2021

Vene rahvusmustrite näitus

12:43 23. november 2020

Vene kultuuriringi 5.c klassi õpilased said tuttavaks vene rahvusmustritega ja ajalooga. Praktilise tööna joonistati ja graveeriti rahvusmustrid labidatele. Sellest sai näitus, mida saab külastada alates esmaspäevast 4. korrusel.

Suur tänu koostöö eest haridustehnoloogile Jelena Stepanovale ja kunstiõpetajatele Jüri Freimanile ja Margi Vähile.
Huviringi juhendaja Anželika Šemeljova

16.11-30.11.2020 Valga Põhikoolis näitus "Palmi all"

17:05 18. november 2020

MTÜ Mondo näitus tutvustab palmiõli tootmise varjukülgi, annab vihjeid, kuidas leida üles sertifitseeritud palmiõli ja tuletab meelde, et iga toode saab alguse kusagilt loodusest.

Mälumängu "Öökull" 1. vooru küsimused ja vasused

11:07 11. november 2020

Mälumängu "Öökull" 1. vooru küsimused ja vasutega saab tutvuda, kui vajutada "Loe edasi"

Kunstikuu näitused Valga Põhikoolis

14:43 04. november 2020

3. novembril avati Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses XXX Valga kunstikuu. Ka meie koolis tähistatakse novemrbis kunstikuud ja juba 1. novembrist kaunistavad koolimaja seinu uued näitused.

I korrust kaunistavad õpetaja Asta Tammeoru ja erinevate õpilaste (Laura-Liis Saks, Annabel Rüütel, Kaisa Lill) harivad loodusfotod. II korrusel on üleval traditsiooniline konkursitööde "Loom, kelle kohtusin" ning õpetajate Jane Koemetsa ja Kaidar Kängsepa loodusfotode näitus. Sel aastal lisandus õpetaja Maarika Tiku eestvedamisel ka helkurite näitus. III korrusele aga pannakse järjest ülesse õpetaja Margi Vähi eestvedamisel erinevaid õpilaste joonistusi ja töid.

Head nautimist!