Uudised 2021/2022

Valga Põhikool on nädala lõpuni distantsõppel

19:27

Seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga Valgamaal ja Valga vallas taotles Valga Põhikool koolipidaja teadmisel Tervisemetilt luba distantsõppele jäämiseks seoses õpetajate ja õpilaste suureneva haigestumise protsendiga.

Taotluse esitamine oli tingitud sellest, et kooli kiirtestimise ja PCR testimise statistika näitavad viiruse leviku kiiret tõusutendentsi ning kontaktõppel töötavate kolleegide suurenenud koormus ei võimalda enam haigestunud või isolatsioonis olevaid õpetajaid asendada.

Terviseamet, võttes aluseks taotluses nimetatud asjaolud, kooskõlastas kooli distantsõppele jäämise ajavahemikul 1.-4. veebruarini 2022.

Põhikooli direktor Hannely Luik-Stogovi sõnul on distantsõppele üleminek kogu koolipere heaolu huvides. Sellise õppetöö korralduse eesmärk on pidurdada olemasolevate kollete levikut ning massilist nakatumist.

Koolitöö korralduslikku infot ja teavet toidupakkide tellimise kohta edastatakse õpilastele elektroonilise päeviku keskkonnas. Õppetöö toimub vastavalt tunniplaanile.

Maakondlikul tänuüritusel "Valgamaa tänab" tunnustati ka meie kooli õpilasi ja töötajaid

10:11

14. jaanuaril 2022 toimus Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses tänuüritus „Valgamaa tänab“, kus tunnustati Valgamaal tegutsevaid inimesi, organisatsioone ja vabatahtlikke, kelle tegevus ja isiklik eeskuju on möödunud aastal mõjutanud kohalikku ja maakondlikku arengut ning kes on andnud olulise panuse kodanikuühiskonna aktiviseerumisele ja edendamisele.