Gruusia suursaadiku külastus

07:59 25. november 2022

24. novembril külastas Valga Põhikooli kodanikukuu raames Gruusia saatkonna noor suursaadik Giorgi Mtchedlidze, kes esines ettekandega Gruusiast ja tutvustas rahvuse kultuuri. Esitluse kuulajateks olid 4.-9. klasside õpilased. Pärastlõunal toimus hinkaalide valmistamise õpituba, millest võtsid osa kooli õpetajad ja juhtkonna liikmed.

Täname suursaadik Giorgi Mtchedlidzet meeldiva koostöö eest.

1. klassid pidasid aabitsapidu

22:22 22. november 2022

22. novembril pidasid meie kooli kõige nooremad õpilased "Aabitsapidu".
Kui tähed on selged ja aabits läbi, siis on võimalik terve maailma tarkused teada saada.
Nii saidki 1. klassi õpilased tänasel "Aabitsapeol" endale "Tarkade klubi" tunnistused.

Uudishimu päeva tähistamine

08:08 18. november 2022

President Alar Karis tegi ettepaneku tähistada Eestis 17. novembrit uudishimu päevana.
Algatuse eesmärk on meie ühiskonnas veelgi väärtustada teadmisi, teada tahtmise soovi ja silmaringi laiendamist ehk neid omadusi ja tegevusi, mille abil saame targemaks ning
vaimselt erksamateks.

Valga Põhikooli õpetajad läksid toreda ideega kaasa ning mitmed klassid uudishimutsesid selle päeva raames:

Fotokonkurss "Märka mind!"

14:15 16. november 2022

VAPRAMÄE-VELLAVERE-VITIPALU fotokonkursil ,,Märka mind!" osales Sandra Jõks 6.C klassist. Žürii eripreemia pälvis tema taimepilt  "Selle hooaja viimane maasikas".

Valga Põhikooli külastas Gruusia saatkonna suursaadik

14:56 11. november 2022

Täna, 11.11, külastas Valga Põhikooli Gruusia saatkonna noor suursaadik Giorgi Mtchedlidze, kelle soov on tihendada Gruusia ja Eesti suhteid noorte tasandil. Giorgi tutvus meie kooliga ja tuleb taas meile esinema 24. novembril ettekandega Gruusiast ning viib läbi õpituba hinkaalide valmistamiseks. Täpsem info ilmub varsti Stuudiumis.