Rõõmu loov õpetaja

18:46 30. aprill 2024

Peaasi.ee tunnustab vaimse tervise vitamiinikuuri raames õpetajaid, kes on silma paistnud oskusega olla julgustav ja rõõmsameelne ning aidanud sellega kaasa toetava õpi- ja töökeskkonna kujundamisele.

Valga Põhikoolis pälvis tunnustuse eesti keele ja kirjanduse õpetaja Pauliina Võõras.

Elurõõm, töörõõm, õppimisrõõm, liikumisrõõm, loomisrõõm ... peaasi, et rõõm! Palju õnne õpetaja Pauliinale!

Kirjanik Sass Henno käis õpilastega rääkimas tervetest suhetest ja vägivallast hoidumisest

12:58 30. aprill 2024

29. aprillil oli meil külas kirjanik Sass Henno, kes arutles 7.-8. klasside õpilastega suhete loomise ja hoidmise ning vägivallast hoidumise üle. Õpilased andsid kohtumisele positiivse tagasiside, sest sai mõtiskleda oluliste teemade üle julgelt ja ausalt ning ettekanne oli põnev.

Tema ettekandega "Emotsionaalne vägivald lähisuhtes" on võimalik tutvuda ka teistel huvilistel. Täpsem info ja kontaktid: https://www.henno.ee/loeng/

Valga Põhikooli uhkused 2023/2024 õ.a

09:56 14. märts 2024

Valga Põhikooli kooli uhkuse eesmärk on märgata ja tunnustada koolis heategijaid, edendada ning toetada hoolivust, märkamist ja aitamist koolipere seas.

Märgatakse õpilast, õpetajat või koolitöötajat, kes on suure südamega, kes panustab rohkem, kui oodatakse või on muul viisil positiivselt silma jäänud.

Õpiränne Hispaaniasse "Ennast ja teisi motiveerides".

08:43 03. märts 2024

Päris paljud Valga Põhikooli õpilased osalesid motivatsioonikirjade konkursil ja 10 neist said võimaluse veeta üks nädal õppides Hispaanias, Ubeda koolis.

Ohud sotsiaalmeedias - veebipolitseiniku koolitus

13:50 13. veebruar 2024

Ootame Valga Põhikoolis õppivate õpilaste lapsevanemaid veebipolitseiniku Janar Koemetsa koolitusele, kus räägime sotsiaalmeedia ohtudest.

Koolitus kestab tund aega ja osalejatel on võimalik liituda online teel või tulla kohapeale Kungla 16, aula.

Koolitus on tasuta.

Online teel saab koolitusega liituda siin

17.11.2023 15:48

Uudishimu päev