Huvitegevus

Huviringid 2023/2024. õppeaastal

MUUSIKA

 juhendaja

 toimumisaeg

 ruum

Mudilaskoor Sära (1.-4. klassid)

Siiri Põldsaar

K  6. tund (132), N 6. tund (123)

123, 132

Mudilaskoor/lauluring Liia Laanmets-Ojap K 6. tund  123

Lastekoor Kiired (5.-9. klass)

Reet Laanoja

T 14.00-14.45 ning

N 14.00-14.45, 15.00-15.45

132

SPORT

 

 

 

TV 10 OS (kergejõustik), 2.-7. klassid

Riho Meri

E 13.45-15.15 või kokkuleppel õpilastega

spordihall, staadion

TV 10 OS (kergejõustik), 2.-7. klassid

Anneli Taul

N 13.45-15.15 või kokkuleppel õpilastega

spordihall, staadion

Mängujuhid, Liikuma Kutsuv Kool (5.-7. klassid)

Merle Uibo

  K 7. tund ja vahetundidel

aula, koridor, võimla

TANTS

 

 

 

Rahvatantsurühm Sikutajad, (6.-9. klassid)

Maria Sikk

T 14.45-16.00, N 15.15-16.15; nädalavahetustel kokkuleppel

aula

Tantsuring Lee, 4.-7.klassid

Lisette Lee

T 16.00-17.30, R 15.30-17.00

aula, 1.korruse koridor

Rahvatantsrühm Pääsusilmad (2.b)

Inna Kallas

E 13.00-13.45 ja N 13.00-13.45

aula

Rahvatants (4.c)

Virve Sinisalu

T 13.55-14.40

aula

TEHNOLOOGIA ja IT

 

 

Arvutiring (5.-7. klassid)

Janno Tintson

E ,K 7.-8. tund

203

Puutöö ja tehnoloogia, meenete valmistamine (4.-.9 klassid)

Mairo Karja

T 7.-8. tund ja K 7. tund

004

Leiutajate ring (2.-4. klassid)

Külli Starke

K 6. tund

104

ÜLDKULTUUR JA RAHATARKUS

 

 

Punase Risti ring

Ester Kukk

R 6.-7. tund

301

Filosoofia ja teadus (2.b)

Inna Kallas

T 13.00-13.45

233

Filosofeerimine (1.a)

Eve-Rita Peet

E. ja N. 5 tund

109

Nuputamine ja rahatarkus (3.b)

Reet Hallaste

E 6. tund, K 6. tund, R 5. tund

108

Rahatarkus (4.d)

Kristina Ploom

E 13.00-13.45

211

Minifirma (7.-9. klass)

Maria Sikk

E 7.-8. tund ja K 7. tund; veebis (laadad nädalavahetusel)

228

KUNST JA KÄSITÖÖ

 

 

Loovusering (1.c)

Tiina Lillemets

N kell 13.00- 14.15

105

Loovusering (2.a)

Kairi Voode

K 13.00-13.45 ja R 10.50-11.35

209

Kunstiring (1.-9. klassid)

Margi Vähi

R 12.00- 13.45

311

Õmblemine ja masintikkimine

Lii Luts

 K 7. ja 8. tund või kokkuleppel õpilasega

402

KEELED

 

 

 

Inglise keel (2.b)

Inna Kallas

K 13.00-13.45

233

Inglise keel (2.c)

Eeva Liivarand

E 13.00-13.45,

T 13.00-13.45

208

Inglise keel (2.e,i)

Viivika Sinisalu

K 13.00-13.45

413

English is FUN (10.-13.a)

Kersti Piir, Anne Rätsep

E 7. ja 8. tund

202 ja veebis

Huvi korral pöörduda ringi juhendaja või arendus- ja noorsootööjuhi poole (Maria Sikk, maria.sikk@valgapk.edu.ee).

Kooli huviringid on meie kooli õpilastele tasuta.