Konsultatsioonide, järelevastamiste ja annete arendamise tundide ajad 2023/2024. õa

Õpetaja

   Õppeaine

Konsultatsioonitunni toimumise aeg

Kabinet

Maarja Appo

algklassid

E 6. tund

405

Ere Arbeiter

     

Toomas Duvin

tehnoloogia

T 7. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

4

Tiina Fedotova

algklassid, eesti keel ja kirjandus

N 13.00 - 14.40

107

Marge Gross

arvutiõpetus

N 14.50-15.30

201

Reet Hallaste

algklassid

N 13.00-13.45, R 13.00-13.45

108

Lisel Helbrodt

bioloogia

K 7. tund R. 6.tund (kokkuleppel õpetajaga)

328

Jaanika Joosu

 

N 13.50-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga)

408

Heikki Järlik

füüsika

N 14.40 - 15.30 ja K 13.45 - 15.00 (kokkuleppel)

329

Iina Kalbri

ajalugu, loodusõpetus, bioloogi, geograafia

E 14.00 - 15.00 (või kokkuleppel õpetajaga)

12

Inna Kallas

algklassid, 3.d inglise keel

N 13.55-14.40 (või kokkuleppel õpetajaga)

233

Mairo Karja

tehnoloogiaõpetus

T 6.- 8. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

1

Krista Kiisler

keemia

E 8. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

412

Eve-Mall Kirt

eesti keel ja kirjandus

K 7. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

205

Ene Kivi

     

Svetlana Kljava

vene keel

T 7. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

411

Jane Koemets

inglise keel

N kell 14.00 - 15.00

406

Urlika Koop

algklassid

E ja N 6. tund

106

Katrin Kuivits

eesti keel ja kirjandus

E peale 7. tundi (või kokkuleppel õpetajaga)

239

Ester Kukk

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

T peale tunde või kokkuleppel õpetajaga

301

Külli Kukk

matemaatika

N 13.00-15.00 (või kokkuleppel õpetajaga)

309

Merike Kuld

algklassid

T 13.00, K 13.00, N 13.00 (või kokkuleppel õpetajaga)

111

Õie Kurdgelia

inglise keel

K 6. tund

204

Irja Kängsepp

     

Reet Laanoja

muusika

T 14.50-15.30, R 14.00-15.00

132

Rudo Lilleleht

matemaatika, füüsika

T 13.05 -14.45, K 13.50-14.30 (kokkuleppel õpetajaga)

308; 311

Tiia Leinola-Kablukov

algklassid, eesti keel 5.a/5b/5c (UA)

N 6. tund 13.00-13.45 (või kokkuleppel õpetajaga)

112

Tiina Lillemets

algklassid, matemaatika

E 7. tund 13.55-14.40

105

Kairid Leks

     

Eeva Liivarand

algklassid

K 6.tund

208

Lii Luts

käsitöö

K 7. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

403

Anneli Lõoke

algklassid

E 6. tund, N 5. tund

110

Liia Meltsas

 

Peale tunde kokkuleppel õpetajaga

212

Riho Meri

     

Ivar Mitri

matemaatika

R 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

323

Eike Mürk

 

Kokkuleppel õpetajaga

207

Elke Olesk

geograafia

N 14.50 - 15.50, reedel kokkuleppel õpetajaga

333

Marje Olsen

matemaatika

N peale 6.tundi

304

Terje Orula

kehaline kasvatus

N peale 7. tundi (või kokkuleppel õpetajaga)

 

Anne Paidra

 

Kokkuleppel õpetajaga

410

Eve-Rita Peet

algklassid

K 13.00-13.45 ja R 11.05-11.50

109

Kersti Piir

inglise keel

T 6. tund või 8. tund

202

Kristina Ploom

algklassid

T 7. tund või N 6. tund

212

Birgit Punt

algklassid

N 6. tund

210

Elerin Raid

algklassid

T 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

332

Janne Raidve

eesti keel ja kirjandus

N 14.00-14.45

235

Marika Riit

ajalugu ja ühiskonnaõpetus

E 14.35-15.20 (või kokkuleppel õpetajaga)

303

Anne Rätsep

inglise keel

E 7. tund

409

Tiivi Rüütel

loodusõpetus, bioloogia

N 8. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

328

Viivika Sinisalu

algklassid
6.i. ja 7.e.i

T, N 6. tund
E 7. tund kokkuleppel õpetajaga

413

Virve Sinisalu

algklassid

E, N 6. tund

234

Maria Sikk

inimeseõpetus

T 7. tund, R 5. tund

204, 228

Geiri Sperling

 

Kokkuleppel õpetajaga

võimla

Külli Starke

algklassid

E 13.00-13.45

104

Ene Sõstar

eesti keel ja kirjandus

N 14.00-14.45

206

Asta Tammeorg

käsitöö ja kodundus

K peale 6. tundi kokkuleppel õpetajaga

322

Anneli Taul

kehaline kasvatus

T peale 7. tundi (või kokkuleppel õpetajaga)

sp.hall

Margit Tiislär

saksa keel

K peale 7. tundi (või kokkuleppel õpetajaga)

407

Evelin Tiivel

eesti k ja kirjandus, matem, eesti/inglise k 8.kl

E peale 7. tundi

240

Merly Tootmaa

eesti keel ja kirjandus

E peale 7. tundi (või kokkuleppel õpetajaga)

241

Peeter Tõldsepp

     

Andris Uibo

kehaline kasvatus

T 7. tund

võimla

Merle Uibo

kehaline kasvatus

T 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

võimla

Kerly Uppin

matemaatika

N 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

308

Maimu Vismann

Inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus

N 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

335

Marje Vokk

matemaatika, eesti k ja kirjandus, bioloogia, geograafia

R 6. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

8

Kairi Voode

algklassid

E, T, K 6. tund

209

Pauliina Võõras

eesti keel ja kirjandus

E 8. tund (või kokkuleppel õpetajaga)

334

Margi Vähi