TV 10 OS Valgamaa 4. etapil osalesid edukalt järgmised õpilased:
Tüdrukud noorem vanuseklass | |||
Kaugushüpe | |||
I koht | Marleen-Elisabet Must | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Cätrin Rikka | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Linda Balodis | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Kelly-Anete Koik | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
6. Koht | Christin-Marie Laks | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
Pallivise | |||
I koht | Kadi Kmito | 4.c klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Christin-Marie Laks | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kelly-Anete Koik | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Cätrin Rikka | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
6. koht | Linda Balodis | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
600m jooks | |||
II koht | Kelly-Anete Koik | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Cätrin Rikka | 4.d klass | juhendaja Anneli Taul |
Tüdrukud vanem vanuseklass | |||
Pallivise | |||
I koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
5. koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
Kettaheide | |||
II koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
III koht | Grete Podnieks | 7.d klass | juhendaja Riho Meri |
600m jooks | |||
II koht | Laura Trašanov | 6.c klass | juhendaja Riho Meri |
Poisid noorem vanuseklass | |||
Pallivise | |||
I koht | Gregor Lepik | 4.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Keron Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
5. koht | Adrian Utsar | 3.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Kettaheide | |||
I koht | Gregor Lepik | 4.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Keron Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
III koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
1000m jooks | |||
I koht | Gregor Lepik | 4.e klass | juhendaja Anneli Taul |
II koht | Kristo Luht | 5.d klass | juhendaja Anneli Taul |
4. koht | Adrian Utsar | 3.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Poisid vanem vanuseklass | |||
Pallivise | |||
I koht | Karl-Steven Vijar | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
III koht | Janar Keit Jaakson | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
6. Koht | Veiko Leks | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
Kettaheide | |||
II koht | Janar Keit Jaakson | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
III koht | Karl-Steven Vijar | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |
4. koht | Veiko Leks | 7.c klass | juhendaja Peeter Tõldsepp |