26. mail osalesid meie kooli esindajad Tulevikukooli programmi avaseminaril Tallinna Ülikoolis. Kooli juhttiimi kuuluvad: direktor Tiit Tammaru, õppejuht Airi Laine, haridustehnoloog Hiie Taniloo, arendus- ja noorsootööjuht Maria Sikk ning õpetajad Evelin Tiivel ja Mairo Karja.
Programmi eesmärk on aidata luua õppija arengut soodustav õppimis- ja õpetamiskultuur, toetades koolide tõenduspõhise ja koostöise muutuste juhtimise võimekust. Programmi raames toimuvad igakuised seminarid tõenduspõhise muutuste juhtimise oskuste arendamiseks ning ühine koolitus kogu kooliperele. Lisaks saab kool kogu õppeaasta vältel ülikooli konsultandilt regulaarset nõustamist. Tulevikukool aitab koolidel rakendada positiivseid muutusi õppetöös nii, et need oleksid laiapõhjalised, jätkusuutlikud ja mõjusad. Meie kooli muutuste täpne fookus selgub augustikuisel seminaril, kui sõnastatakse eesmärgid millega koostöiselt edasi tegeleda.
Rohkem infot: https://www.tlu.ee/tulevikukool
Maria Sikk
arendus- ja noorsootööjuht