Riia Eesti Põhikoolist oli meil külas bussitäis 3.-5.klassi õpilasi.
Rakett69 õpihuvilaagri õpetajad Urlika ja Birgit viisid meie külalistele läbi töötoa, hambatikutorni ehitamise võistluse. Ehitada tuli hambatikkudest võimalikult kõrge torn, mille tipus on vahtplastist kuul. Õpilased jagunesid seitsmesse meeskonda ja täiskasvanutest saatjad moodustasid ka ühe meeskonna. Võistlus võis alata! Visiit lõppes maitsva lõunasöögiga ja meie sõbrad sõitsid edasi Tartu Teaduskeskusesse AHHAA. Üks põnev koolipäev Riia õpilastele!
Suur, suur tänu Urlikale ja Birgitile.
ERASMUS+ arendusmeeskonna nimel Kersti Piir
.jpg)