Vabariigi Presidendi koolinoorte kirja- ja mõttetalgud „Lugeda või mitte lugeda?“
President Alar Karis algatas neljandat korda kirja- ja mõttetalgud kooliõpilastele vanuses 7–19 ning kutsus eesti raamatu aasta puhul mõtisklema teemal „Lugeda või mitte lugeda?”.
Meie kooli õpilased Mart Svaigsne ( 2.c, õpetaja Tiina Lillemets), Stefania Mihhalkina ( 2.c, õpetaja Tiina Lillemets) ja Edwin Karpats ( 7.a, õpetaja Beryt Paidra) paistsid silma oma arukate, julgete ja sügavamõtteliste aruteludega lugemise vajalikkuse ja rõõmu teemadel.
Nende tööd olid nii silmapaistvad, et nad olid kutsutud tänuüritusele presidendi kantselei roosiaeda pühapäeval, 1. juunil 2025, kell 12.00.
Palju õnne tublidele kirjutajatele ja nende õpetajatele!
.jpg)