Stuudium ja E-postkast

Google Workspace
Stuudium

Kooli Facebook

Kooli Facebook

Uudised 2025/26

Keskkonnake külastas kooli

16:07 15. september 2025
Vaatamisi:

15. septembril käis 2.-3. klassidel külas Keskkonnake, kes jagas õpilastele teadmisi prügist, erinevatest jäätmetest ja nende sorteerimisest. Tunnid olid kaasahaaravad ning harvivad, vaadati filmi pakenditest ja tunni lõpus said õpilased ka ise sorteerimist proovida. Lisaks keskkonnateemadele räägiti tunnis erinevatest olulistest väärtustest, põhimõtetest, sõpradest ja perest. 

Keskkonnakese kooli kutsumine sai võimalikuks tänu MTÜ Eesti Taaskasutusorganisatsioonile (ETO), kes antud programmi koordineerib.  ETO on pakendiettevõtjate poolt 2004. aastal asutatud esimene akrediteeritud taaskasutusorganisatsioon Eestis, kes organiseerib pakendijäätmete liigiti kogumist ning nende taaskasutusse suunamist.

Rohkem infot: https://www.keskkonnake.ee/

 

Maria Sikk

arendus- ja noorsootööjuht