Kiidame 2014/2015 arhiiv

Kool tunnustab 2014/2015

Valga Põhikool kiidab vabariiklikul käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkurssil osalenud tublisid õpilasi

10:48 23. aprill 2015

17.04.2015 toimus vabariiklik käsitöö, kodunduse ja tehnoloogiaõpetuse õpilaskonkurss. Valga maakonda esindasid Valga põhikooli õpilased Anna Paulina Huttunen 8.c klass (käsitöö), Maria Pibilota Murumaa 9.d klass (kodundus) ja Taimar Kaup 8.c klass (töö- ja tehnoloogiaõpetus).

Taimar Kaup 6. koht
Anna Paulina Huttunen 10. koht
Maria Pibilota Murumaa 11. koht

Juhendajad: Toomas Duvin ja Lii Luts

Valga Põhikool tunnustab 9.d kl õpilast Maria Pibilota Murumaad tubli esinemise eest 27. koolinoorte vabariiklikul etluskonkursi finaalis

09:56 22. aprill 2015

18. aprillil toimus Liivi muuseumis 27. koolinoorte vabariikliku etluskonkursi finaal. Valgamaad esindas seal edukalt meie kooli 9.d klassi õpilane Maria Pibilota Murumaa. Ta esitas Paul-Eerik Rummo luuletuse “Tavaline hull” ja katkendi Jakob Liivi proosateosest “Onu Anton”. Maria Pibilota naasis võistluselt kahe eripreemiaga: publiku eripreemia luuletuse lugemise eest ja žürii eripreemia Jakob Liivi proosaloo esitamise eest.

Juhendaja Ene Sõstar.

Valga Põhikool tunnustab Inglise keele maakondlikul olümpiaadil tublilt osalenud õpilasi

10:06 13. aprill 2015
7. klassid
III-5. koht Marleen Elisabeth Must 7.c klass juhendaja Anne Rätsep
6.-7. koht Alex Hurt 7.a klass juhendaja Jane Koemets
8. klassid
5. koht Sander Silla 8.b klass juhendaja Kersti Piir
9. klassid
I koht Kristin Saaron 9.b klass juhendaja Jane Koemets
III koht Hanna Ring 9.c klass juhendaja Anne Rätsep
4. koht Maksim Jakovlev 9.a klass juhendaja Olga Sturm
6. koht Tanel Aavistu 9.b klass juhendaja Jane Koemets

Valga Põhikool tunnustab Maria Pibilota Murumaad ja Beryt Paidrat väga hea esinemise eest Juhan ja Jakob Liivi loomingule pühendatud maakondlikul etlusvõistlusel

10:04 13. aprill 2015

Juhan ja Jakob Liivi loomingule pühendatud maakondlikul etlusvõistlusel Sangastes saavutas 9.d klassi õpilane Maria Pibilota Murumaa I koha  ja 8.d klassi õpilane Beryt Paidra sai eripreemia.

Maria Pibilota läheb 18. aprillil maakonda esindama etlusvõistluse finaali Liivi muuseumi Alatskivil.

Juhendaja Ene Sõstar

Valga Põhikool tunnustab Valgamaa Kooliteatrite festivalil tublilt esinenud 3.c klassi õpilasi

10:00 13. aprill 2015

3.c klassi õpilased esinesid Valgamaa Kooliteatrite festivalil 1.aprillil 2015.a Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses. 3.c klass pälvis muusikalise etendusega „Lumekuninganna“ algklasside arvestuses 1. koha ja esindab Valgamaad 8.-9.mail k.a vabariiklikul Kooliteatrite festivalil Jõgeval.

Näitetruppi kuulusid:
Krislin Arbeiter, Karolina Arbeiter, Kristel Armenson, Elis-Marie Eglit, Argo Herkel, Marten Kaur, Karl Koemets, Anabel Carmen Kütt, Emma Lepik, Neeme Liiv, Kerttu Milter, Kristian Noorlind, Andero Pihlak, Karl-Hendrik Pindma, Berit Rebane, Jan Romek Riit, Kädi Rõõmus, Henry Saar, Hanna Suur, Marko Lään

Juhendaja Siiri Põldsaar