Stuudium ja E-postkast

Konkursid/võistlused 2022/2023

Ülekooliline orienteerumisvõistlus Valga linnas

08:01 28. september 2022

11. ühine orienteerumine Valga linnas on saanud ajalooks. Lubatud vihmasaju asemel tervitasid meid arglikud päikesekiired. Aktiivselt liikudes jäi sügisjaheduski märkamata. Kõik osalejad määrasid kaardi abil ilmakaari ja oma asukohta,  tuletasid meelde ning jagasid mõtteid kiusamisvabast koolikeskkonnast.

Täname leidlike ülesannete loojaid, vapraid kontrollijaid ja kindlameelseid protokollijaid!

Kiitus tublidele: Jasmiin, Bärbel, Hugo, Keidy, Keven, Demid, Maksim, Kermo, Aylin, Rebeca, Marie-Eliise, Anete, Liis-Marii, Eliise, Maibrit, Kätrin, Violeta, Aleksandra, Jürgen, David, Kert, Urmet, Joosep, Karl Gustav, Oliver, Olver Sten, Marina, Sofiia, Carl Lucas, Enari, Edgar, Jakob, Devon, Deron, Karel, Egor, Marten, Brayan, Mario, Henry, Kristjan, Mihkel, Christofer, Moonika, Lysandra, Käthriin, Johanna, Kevin, Karl Mattias, Fred, Marvin, Marleen, Eliise, Sofija, Angeliina, Karolina, Luule Assol, Margot, Karl kaspar, Stefan-Edgar, Kristjan, Herman, Raven, Stefan, Erik, Kristian, Sten, Ivan, Artur, Aleks, Raven, Gert, Filipp, Ruuta, Tiiu Helene, Eleanora, Elisabet, Rasmus, Sashkia, Ly Sandra, Lisandra, Cassandra, Kristella Mariliis, Elina, Victoria, Sandra, Grethel, Alice, Kaisa, Anette, Kristella, Brigitta, Laura-Ly, Heleriin, Laura, Loora,  2.a, 2.b, 2.c, 2.d ja 3.c klasside õpilased.

Valga Põhikooli Loodusainete töörühm ja Liikuma Kustuva Kooli arendusmeeskond