Kooli Facebook

Spordivõistlused 2023/2024

Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus

20:13 24. jaanuar 2024

Tallinnas, Lasnamäe spordihallis, toimusid Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus U-14, 16 vanuseklassile. Ligi 600 vabariigi parima noorkergejõustiklase hulgas võistlesid ka meie kooli 6 õpilast väga edukalt.

Eriolümpia judovõistlus

20:04 24. jaanuar 2024

24. jaanuaril Tallinnas toimunud eriolümpia judovõistlustel saavutas meie kooli 8.f klassi õpilane Lisandra Rajamets (kaalukategoorias kuni 60 kg) 1.koha.

Palju õnne Lisandrale ja tema treenerile, Evo Saarele.

Valgamaa koolide meistrivõistlused saalijalgpallis

17:59 12. detsember 2023

12.dets. toimusid Valga spordihallis Valgamaa koolide meistrivõistlused saalijalgpallis 1.-3.klassidele.

Valga Põhikooli võistkond: Mairo Tamm (3.d kl), Sten Mattias Burmagin (2.a kl), Ivar Alver (3.c kl), Stenert Suun (3.a kl), Romet Ambos (3.a kl), Patrik Tiivel (3.a kl), Kadi Kuivits (3.d kl)- võitis I koha.

Palju õnne tublidele sportlastele!

TV 10 olümpiastarti I etapi Valgamaa piirkonnavõistlused

18:11 28. november 2023
28.nov. toimusid Valga spordihallis TV 10 olümpiastarti I etapi Valgamaa piirkonnavõistlused.
Meie kooli esindas 35 spordilast.

Valgamaa koolinoorte rahvastepalli karikavõistlused 1.-3. klass

17:48 22. november 2023

22. novembril toimus Valga Spordihoones Valgamaa koolide 1.-3. klasside rahvastepalli karikavõistlused.

Meie kooli 3. klasside poiste koondvõistkond saavutas põnevust ja pinget täis võistlusel II koha.

Meie kooli 3. klasside tüdrukute koondvõistkond saavutas samuti karikavõistlusel II koha.