Stuudium ja E-postkast

Google Workspace

Kooli Facebook

Konkursid/võistlused 2022/2023

Meie kooli tantsurühmad pääsesid tantsupeole

14:21 03. aprill 2023

Tänavusel laulu- ja tantsupeol „Püha on maa“ osalevate tantsu- ja võimlemisrühmade maakondlikud eelproovi on lõppenud ning tantsupeol esinevad kollektiivid selgunud. Meie kooli esindavad tantsupeol 7.-9. klasside liigist segarühm Sikutajad (juhendaja Maria Sikk) ja pererühm Kurekell (juhendajad Airi Laine, Virve Sinisalu).

Vendade Liivide etluskonkurss

14:20 31. märts 2023

Neljapäeval, 30. märtsil toimus Valga Keskraamatukogus XXXV vendade Liivide ja Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingule pühendatud etlusvõistluse Valgamaa eelvoor.

Konkursil osales 12 õpilast Valga maakonna koolidest. Meie koolist võttis etlusvõistlusest osa 7 tublit etlejat, keda juhendasid õpetajad Ene Sõstar ja Pauliina Võõras. Iga osaleja esitas ühe pala Juhan või Jakob Liivi loomingust ning ühe pala Juhan Liivi luuleauhinna laureaatide loomingust. Valikus oli üks luuletus ning üks proosakatkend.

I koht – Maximus Tamm 8.b klass, juhendaja Pauliina Võõras
III koht – Ly Sandra Solbaja 8.b klass, juhendaja Pauliina Võõras

XXXV etluskonkursi lõppvoor toimub Liivi Muuseumis laupäeval, 15. aprillil, Valga maakonda esindab meie kooli õpilane Maximus Tamm.

Saksa keele kooliolümpiaad

11:37 30. märts 2023

23. märtsil 2023 toimus 8. klasside saksa keele kooliolümpiaad.

Kiidame tublisid saksa keele oskajaid:
I koht Ly Sandra Solbaja, 8.b klass
II koht Ervin Püsijainen, 8.a klass
III koht Elisabet Kond, 8.d klass

juhendaja Margit Tiislär

Vene keele kooliolümpiaad

08:37 28. märts 2023

22. märtsil 2023 toimus 6. klassides vene keele kooliolümpiaad.

Kiidame meie kooli tublimaid:
I koht Keiu Kangro 6.d klass, juhendaja A. Šemeljova
II koht Lisette Volmer 6.b klass, juhendaja J. Tops
III koht Kristin Viirmaa 6.d klass, juhendaja A. Šemeljova

Kirjandusmäng 2023 Valgamaa eelvoor

14:35 24. märts 2023

23. märtsil toimus Valga Keskraamatukogus maakondlik kirjandusmäng. Võistlema oli tulnud 8 kolmeliikmelist  võistkonda Valgamaa koolidest. Kirjandusmängus osalejad  pidid eelnevalt   läbi lugema 10 viimaste aastate jooksul ilmunud kirjandusteost, mille olid välja valinud lastekirjanduse eksperdid. Lapsed olid usinasti lugenud ja võistlus osutus pingeliseks.

Kirjandusmängus osales 2 võistkonda:
4.a Vanessa Kaldma, Liis-Marii Sagar, Anete Kõrge, juhendaja õp Eve-Rita Peet.
4.c klassi võistkond, koosseisus Jasmiin Rebane, Mirell Lall ja Andrea Meeks saavutas II koha, juhendaja õp Tiina Lillemets.

16.02.2023 11:59

Luuleprõmm 2023